Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт https://e-maximum.com.ua/pravnyche-zno-2022дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються без жодних гарантій. Освітня компанія «Максимум» не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Освітня компанія «Максимум» в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Освітня компанія «Максимум»не зобов’язана оновлювати їх. Освітня компанія «Максимум»за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Зворотний зв’язок

Звертаючись до нас, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Освітня компанія «Максимум»може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Освітня компанія «Максимум» не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Освітньої компанії «Максимум». Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, що можуть з’явитися на інших сайтах.

Захист персональних даних

Користувач (Суб’єкт персональних даних), реєструючись або оформлюючи замовлення на сайті https://e-maximum.com.ua/pravnyche-zno-2022 або на сервісах, що до нього відносять, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-УІ, надає свою безумовну згоду на збір і обробку особистих персональних даних ФОП Самокіш С.С. та Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня з поглибленою підготовкою до ЗНО “Правничий ліцей “Максимум”, що є Володільцями бази персональних даних. Адреса Володільців є місцем зберігання персональних даних.

Користувачем надаються наступні персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти. Вказані персональні дані надаються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин (придбання товарів, забезпечення доставки поштових, кур’єрських відправлень), а також з метою реалізації інформаційно-сервісних послуг (розповсюдження інформаційних, рекламних, маркетингових повідомлень та спеціальних пропозицій будь-якими засобами зв’язку, включаючи SMS, електронну пошту, телефон і мобільні пристрої), відповідно Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про рекламу». Вказані персональні дані надаються Користувачем добровільно з наданням права безстрокового терміну зберігання та знищення.

У відповідності до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», Користувач повідомлений про права суб’єкта персональних даних. Суб’єкт персональних даних має право: 

 1. знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 3. на доступ до своїх персональних даних;
 4. отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 5. пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 6. пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; 10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 10. відкликати згоду на обробку персональних даних;
 11. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 12. на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Ця згода діє протягом невизначеного терміну. 

Дана згода може бути відкликана Користувачем в будь-який момент шляхом направлення письмової вимоги на адресу електронної пошти Володільця бази персональних даних:zno.maximum@gmail.com, в темі листа слід вказати «Відмова від обробки персональних даних».

Оплата і доставка

У режимі онлайн (через канали комунікації) замовлення на продукцію Сайту приймаються цілодобово.

За телефоном  096-5858-051:

 • з понеділка по четвер з 10.00 до 19.00;
 • у п’ятницю з 10.00 до 18.45.

Підтверджені замовлення відправляються протягом 3 днів з дати оплати.

Способи оплати:

 • через онлайн-сервіс way for pay, що дозволяє розрахуватись наступними методами:
 • оплата після отримання замовлення у відділення чи через служби Нової Пошти чи інших компанії доставки.

* Звертаємо вашу увагу, що в період додаткових акцій чи періодів можливе збільшення термінів обробки замовлень і доставки.

Шановні покупці!

Якщо ви робите замовлення з оплатою при отриманні (післясплата/накладений платіж), врахуйте, що транспортні компанії стягують додаткову оплату за цю послугу.

Способи доставки:

 1. Доставка у відділення Нової Пошти у вашому місті. Доставка здійснюється транспортною компанією НОВА ПОШТА. Звертаємо вашу увагу, що для доставки цим способом необхідно повністю дані вашого замовлення, у тому числі область, місто та адресу відділення, номер телефону та ПІБ отримувача. Вартість доставки сплачується при отриманні.
 2. Доставка кур`єром Нової Пошти. Доставка здійснюється транспортною компанією НОВА ПОШТА. Звертаємо вашу увагу, що для доставки цим способом необхідно повністю дані вашого замовлення, у тому числі область, місто та адресу відділення, номер телефону та ПІБ отримувача. Вартість доставки сплачується при отриманні.
 3. Доставка кур`єром Укрпошти. Доставка здійснюється транспортною компанією Укрпошта. Звертаємо вашу увагу, що для доставки цим способом необхідно повністю дані вашого замовлення, у тому числі область, місто та адресу відділення, номер телефону та ПІБ отримувача. Вартість доставки сплачується при отриманні.
 4. Доставка у відділення Укрпошти у вашому місті. Доставка здійснюється транспортною компанією Укрпошта. Звертаємо вашу увагу, що для доставки цим способом необхідно повністю дані вашого замовлення, у тому числі область, місто та адресу відділення, номер телефону та ПІБ отримувача. Вартість доставки сплачується при отриманні.
 5. Самовивіз із офісу. Львів’яни, за бажанням, зможуть отримати посібники без доставки у відділенні Освітньої компанії “Максимум” за адресою: вул. Юнаківа, 9. Контактний телефон: 096-5858-051

Повернення товару

(Правила повернення грошових коштів (Refund policy)

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в Освітній компанії «Максимум», звернувшись за тел. 096-5858-051, або написавши на e-mail: zno.maximum@gmail.com. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

Контактна інформація:

 • ФОП Самокіш С. С.;
 • ІПН: 3277013990;
 • адреса: Україна, 79033, Львівська обл., місто Львів, вулиця Квітки-Основ’яненка, будинок 4, квартира 49;
 • офіс: Україна, 79039, м. Львів, вулиця Юнаківа, 9, 4 поверх.
 • телефон: 096-5858-051
 • електронна пошта: maximum@gmail.com.